Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

Biz, Yueqing Zeyi elektrik Co., Ltd., profesyonel bir kontaktör üretim işletmesi yaratmayı amaçlıyoruz.Bu iş konseptine bağlı kalarak, yaklaşık 20 yıldır kontaktör endüstrisine odaklanmakta, CJX2 (WC1) serisi ürünlerin tasarımı ve üretimine odaklanmaktadır.Artık 100'den fazla çeşit AC ve DC kontaktör sağlayabiliriz.

 

Özellikle HC serisi modüler kontaktörümüz, ünlü marka ürünlerin performansı ile karşılaştırılabilir.

 

Şirketin ürünleri 3C, CE sertifikası almış ve Alman TUV yetkilisi CB testini geçmiştir.

 

Kalite işletmenin ruhu, yetenek ise temelidir.Yüksek kaliteli ürünlerin ve en iyi insancıl hizmetin başarımızın temel taşı olduğuna inanıyoruz.

 

Ürün tasarımına ve üretimine odaklanın, profesyonel OEM, ODM tedarikçisi olun.Her türlü marka işletmesi için ultra uygun maliyetli OEM, ODM hizmetleri sağlayabilir.Çok sayıda mükemmel yerli düşük voltajlı elektrik işletme grubuyla iyi iş ilişkileri kurmuştur.

 

Yıllarca süren çabalar sayesinde, şirketin ürünleri takım tezgahları, makine, tekstil, kimya, petrol, metalurji, inşaat, demiryolu, nakliye, iletişim, elektrik enerjisi ve ev aletleri ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

endüstriler, ürünler dünyada 50'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.

 

Geçmişe devam edin, el ele, içtenlikle sizinle işbirliği yapmayı, parlak yaratmayı umuyoruz!

Geçmiş

1. 1999

Ev kontaktörleri, Endüstriyel kontaktörler gibi kontaktörler için üretim yapan Yueqing Zeyi Electrical kuruldu.

 

2.2002

Beibaixiang Sanayi Bölgesi'ndeki kendi fabrikasına taşındı, işimizi MCB, MCCB, Termal aşırı yük rölesi vb.

 

3.2015

Çıkış değeri 7 milyon USD'yi aşıyor

 

4.2019

İşin genişlemesi nedeniyle, şirketin büyümesi için alan yeterli değil, fabrika Sifang Sanayi Bölgesi'ne taşındı ve endüstri tamamen yükseltildi.

 

5. 2021

Şimdiye kadar, güç biriktirin ve tekrar yola çıkın.

Hizmet

Müşteri Hizmetleri, tüm müşteriler için ZEYI Elektrik'te en önemli şeydir.Örneğin, müşteri sorgulama ve danışmanlık, teknik destek sağlama, sipariş sevkiyatını düzenleme, müşteri şikayetlerini ele alma, zor sorunları çözme, müşterilerle her zaman iyi bir şekilde iletişim kurma.

 

Firmamızın üretim ölçeğine ve teknik gereksinimlere göre, her prosedür için müfettişlerle birlikte QC departmanı kuruyoruz ve her zaman yeterlilik oranını kontrol etmek için gelişmiş bir QC sistemine sahibiz.

 

Ürünler uluslararası standartlarda, endüstriyel standartlarda ve sözleşmede belirtilen şartlar altında üretilmektedir.Farklı kalite talepleri ile ilgili talebinizi yerine getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Sorularınız ve yorumlarınız her zaman memnuniyetle karşılanır.

 

ZEYİ Elektrik ile keyifli bir iş yolculuğuna başlayalım.

Ekibimiz

Organizasyon şemamız aşağıdadır:

 

YueQing ZEYI Electrical Co., Ltd.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Ms. Saniya
Tel : 0086-13819426886
Kalan karakter(20/3000)