| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | YOKG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | NFIN serisi RCD |
| Min sipariş miktarı: | 100 adet |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat ambalajı veya müşterinin talebine göre |
| Teslim süresi: | 15 gün veya QTYS siparişine bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Akreditif, D/P, T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 100000 ADET |
| Anma artık: | 30.100.300.500mA | Terminaller: | kırmızı bakır |
|---|---|---|---|
| artık akım kesme süresi: | ≤0.3s | Kutup Sayısı: | 2P,4P |
| Menşe yeri: | Zhejiang, Çin | Kapak: | Yangına Dayanıklı |
| Vurgulamak: | NFIN Serisi Kaçak Akım Cihazı,IP40 30ma Kaçak Akım Cihazı,100ma Kaçak Akım Kesici |
||
NFIN Serisi IP40 30ma 63a 2 Kutuplu Artık Akım Cihazı RCD 100ma 300ma
Başvuru:
Teknik veri
| mod | Elektro-manyetik tip, elektronik tip |
| Artık akım özellikleri | A, AC |
| kutup numarası | 2, 4 |
| Anma yapma ve kırma kapasitesi | 630A |
| Anma akımı (A) | 16 25 40 63 80 100A |
| Anma gerilimi | 240/415V AC |
| Orantılı frekans | 50/60Hz |
| Nominal artık çalışma akımı IΔn(mA) | 10, 30, 100, 300, 500 |
| Nominal artık çalışma dışı akım IΔno | 0.5IΔn |
| Nominal koşullu kesme akımı Inc | 6000A |
| Nominal koşullu artık kesme akımı IΔc | 6000A |
| açma süresi | Ani açma≤0.1s |
| Artık açma akım aralığı | 0.5IΔn~IΔn |
| Elektro-mekanik dayanıklılık | 4000 devir |
| Bağlantı kapasitesi | 25mm2'ye kadar sert iletken |
| Bağlantı terminali | Vidalı terminal |
| Kelepçeli sütun terminali | |
| Sıkma torku | 2.0 Nm |
| Kurulum | Simetrik DIN rayı üzerinde 35mm |
| Panel montajı |
![]()
SSS:
1. Teklifleri nasıl alabiliriz?
C: Sorgunuzu aldıktan sonra 24 saat içinde teklifler göndereceğiz.Acil ihtiyacınız için bizi arayabilir veya Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.
2. Kalitenizi kontrol etmek için numune alabilir miyiz?
C: Tüm ürün örnekleri mevcuttur.
3. Ambalaj için tasarım yapabilir misiniz?
C: Evet.Gerekirse iç ve dış kutuyu tasarlamanıza yardımcı olabilecek reklam ekibimiz var.
4. Teslimat şartlarınız nedir?
C: Normalde EXW FOB üzerinde çalışıyoruz.