| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | YOKG |
| Sertifika: | CE,TUV |
| Model numarası: | HC-2100 |
| Min sipariş miktarı: | 100 ADET |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Her birim tek bir iç kutuda paketlenebilir |
| Teslim süresi: | 15 gün veya QTYS siparişine bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 100000 adet |
| Elektrik değerlendirmesi: | 25A,40A,63A,100A | elektrik ömrü: | 100000 |
|---|---|---|---|
| mekanik ömür: | 1000000 | Kullanım vesilesi: | ev, oteller, apartman |
| bobin: | AC | Voltaj: | 24V, 48V, 110V, 230V |
| Kutup sayısı: | 2p, 4p | Menşei: | Wenzhou, Çin |
| Vurgulamak: | 110V Ev AC Kontaktör,Ev AC Kontaktör 2P,110V 100a kontaktör 2 kutuplu |
||
CE Tuv Standart OEM Desteği 2P 4P 100amp 110V Modüler Ev Kontaktörü
| Marka adı | YOKG |
| Elektrik Türü | mini AC Kontaktör |
| Kutup Sayısı | 2/4 |
| Ana Devre Derecelendirme Gerilimi | 24VAC,48VAC,110VAC,230VAC |
| Ana Devre Derecelendirme Akımı | 100A |
| Standart | IEC/EN61095 |
| OEM | mevcut |
| Kullanım kategorisi | AC-1,AC-7a,AC-7b |
| Montaj | Din rayı üzerinde TH35-7.5 montaj rayı kurulumu |
| Orantılı frekans | 50/60Hz |
| Malzeme | Yüksek Standart Plastik Gümüş Bakır |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Ortam hava sıcaklığı | -5~+40℃ |
| Kirlilik derecesi | Sınıf 2 |
| Kurulum kategorisi | II |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| HC-225/HC-240/HC-263 | Ue=230V~ |
| HC-425/HC-440/HC-463 | Ue=400V~ |
| Rakım(m) | 2000 metreyi geçmez |
| fırsat | Otel, Hastane |
| özellikleri | Küçük hacimli, modüler boyut, güzel boyut, güvenlik |
HC Ana Kontaktör Sipariş Kodu:
| 100A | 2P | 4P |
| 24V | HC-2100-24-20 | HC-4100-24-30 |
| HC-2100-24-11 | HC-4100-24-40 | |
| HC-2100-24-02 | HC-4100-24-31 | |
| HC-4100-24-22 | ||
| HC-4100-24-04 | ||
| 48V | HC-2100-48-20 | HC-4100-48-30 |
| HC-2100-48-11 | HC-4100-48-40 | |
| HC-2100-48-02 | HC-4100-48-31 | |
| HC-4100-48-22 | ||
| HC-4100-48-04 | ||
| 110V | HC-2100-110-20 | HC-2100-110-30 |
| HC-2100-110-11 | HC-2100-110-40 | |
| HC-2100-110-02 | HC-2100-110-31 | |
| HC-2100-110-22 | ||
| HC-2100-110-04 | ||
| 230V | HC-2100-230-20 | HC-4100-230-30 |
| HC-2100-230-11 | HC-4100-230-40 | |
| HC-2100-230-02 | HC-4100-230-31 | |
| HC-4100-230-22 | ||
| HC-4100-230-04 |
![]()
![]()
Paketleme ve Teslimat:
![]()
![]()
SSS:
1. Ürünlerinizin fiyatını alabilir miyim?
Hoş geldiniz.Lütfen bize herhangi bir soruşturma göndermekten çekinmeyin.Cevabımızı 24 saat içinde alacaksınız.
2. Logomuzu/web sitemizi/şirketimizin adını ürünlere yazdırabilir miyiz?
Evet, OEM ve ODM mevcuttur.
3. Düzenli sipariş için teslim süresi nedir?
2000 adetten az sipariş miktarı için 7-15 gün.Daha fazla miktar için bunun hakkında pazarlık yapabiliriz.
4. Bitmiş ürünleri inceliyor musunuz?
Ürünlerimiz paketlemeden önce %100 kendi kendini kontrol eder ve test eder.
5. Ödeme koşulları nasıl?
% 30 depozito, kalan ödeme bakiyesi B/L kopyasına karşı.