| Tip | Termal röle |
|---|---|
| Anma akımı | 23-40A |
| Ek | 1NA+1NK |
| Orantılı frekans | 50-60Hz |
| Koruma | Aşırı yükleme |
| Kontak yükü | Düşük Güç, Yüksek Güç |
|---|---|
| Boy | Minyatür |
| Ürün adı | Termal röle |
| Bobin voltajı | 24-277 VAC |
| OEM | Mevcut |
| kullanım | Koruyucu |
|---|---|
| teori | Termal röle |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Anma akımı | 0.1A-93A |
| Nominal çalışma akımı | 25,36,93A ayrı |
| anma gerilimi | 690V |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Plastik + Metal |
| Ürün tipi | Termik aşırı yük rölesi |
| Başvuru | Koruyucu |
| Tip | Termal röle |
|---|---|
| Anma akımı | 23-93A |
| Ek | 1NA+1NK |
| Orantılı frekans | 50-60Hz |
| Pimler | 3 |
| Ürün | Motor koruyucusu |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| standart | IEC947-2 IEC947-4-1 EN60947.1 |
| Anma akımı | 0.1A-32A |
| anma gerilimi | 690V'a kadar |