| Tip | Termal röle |
|---|---|
| Anma akımı | 23-93A |
| Ek | 1NA+1NK |
| Orantılı frekans | 50-60Hz |
| Pimler | 3 |
| kullanım | Koruma |
|---|---|
| Gerilim | 230/240V 660V'a kadar |
| akım | 0.1-93A |
| Boy | Minyatür |
| KALEM | Termal röle |
| Kontak yükü | Düşük Güç, Yüksek Güç |
|---|---|
| Akım | 0.1-93A |
| Sıklık | 50Hz, 60Hz |
| Örneklem | Kabul edilebilir |
| Ürün adı | Termal röle |
| İç yapı | AC kontaktör, termik röle, mikro şalter |
|---|---|
| OEM logosu | Mevcut |
| Elektrik türü | AC |
| Orantılı frekans | 50/60Hz |
| Faz | 3 |
| Kişiler noktası | %30 gümüş, %85 gümüş |
|---|---|
| Faz | 3 |
| Ürün adı | AC Kontaktör |
| Nominal izolasyon gerilimi Ui(V) | 690V |
| mekanik ömür | 10.000.000 kez |
| Ürün adı | Manyetik Marş ve Motor marş |
|---|---|
| Ana Devre Derecelendirme Gerilimi | 24-400V |
| Bobin voltajı | 24V 36V 48V 110V 220V 230V 240V 380V 400V |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Başvuru | Alternatif akım motoru |
| Nominal çalışma akımı | 25A,32A |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik, metal |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Koruma | IP55 |
| Nominal çalışma akımı | 9A,12A,18A |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik, metal |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| bobin | AC |
| Nominal çalışma akımı | 25A,32A |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik, metal |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Koruma | IP55 |
| Nominal çalışma akımı | 40A,50A, 65A |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik, metal |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Kontrol | 2 basma düğmesi |