| Anma ısıtma akımı | 20A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947 |
| Yardımcı kontak | HAYIR/NK |
| Anma ısıtma akımı | 40A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Yardımcı kontak | HAYIR/NK |
| Anma ısıtma akımı | 50A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Yardımcı kontak | 1 HAYIR veya 1NK |
| Anma ısıtma akımı | 60A, 80A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947 |
| Yardımcı kontak | HAYIR/NK |
| Anma ısıtma akımı | 110A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947 |
| Yardımcı kontak | 1 YOK+1 NK |
| Akım | 20A,32A, 40A, 50A, 60A,80A, 110A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| kutuplar | 3 |
| Yardımcı kontak | 1 YOK+1 NK |
| bobin | AC |
| Tip | AC Kontaktör |
|---|---|
| Temas Noktası | Gümüş rengi |
| Yardımcı kontak | 1 NA veya 1NK, 1NA+1NK |
| Anma akımı | 20A-110A |
| Elektrik türü | AC |
| Ana devre derecelendirme akımı | 9A-95A |
|---|---|
| İletişim Malzemesi | Gümüş veya Bakır |
| Elektrik türü | AC |
| Ana Devre Derecelendirme Gerilimi | 220-690V |
| Evre | 3 |
| Marka adı | YOKG/OEM |
|---|---|
| Ana Devre Değerlendirme Gerilimi | 220V |
| Model numarası | CJX2-65 |
| Kutup Sayısı | 3 |
| Marteriyel ile iletişime geçin | Saf gümüş |
| Ana devre derecelendirme akımı | 40A |
|---|---|
| Evre | 4 |
| Elektrik türü | AC |
| Marka adı | YOKG/OEM |
| Ürünün Ömrü | 150.000 kez |