| Bobin voltajı | 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, 240V, 380V, 415V |
|---|---|
| Öğeler | AC Kontaktör |
| Başvuru | yardımcı kontak bloğu, zamanlayıcı gecikmesi vb. |
| Geçerli aralık | 9A, 12A,18A, 25A, 32A, 40A, 50A, 65A,80A, 95A |
| Örneklem | Mevcut |
| Ürün adı | AC Kontaktör |
|---|---|
| Ana Devre Değer Akımı | 6A 9A 12A |
| Bobin voltajı | 12V 24V 36V 48V 110V 220V 380V |
| Tip | LC1K |
| Kurulum | Ray veya Vida |