| Menşe yeri: | Zhejiang, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | YOKG or OEM |
| Sertifika: | CE,TUV |
| Model Number: | SC1-09, SC1-12,SC1-18,SC1-25,SC1-32,SC1-40,SC1-50,SC1-65,SC1-80,SC1-95 |
| Minimum Order Quantity: | 500 |
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat ambalajı veya müşterinin talebine göre |
| Delivery Time: | 10 DAYS |
| Payment Terms: | T/T,L/C |
| Adlık Voltaj: | 220VAC | Koruma seviyesi: | IP20 |
|---|---|---|---|
| Anma akımı: | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 125A | Anma Çalışma Gerilimi: | 220VAC |
| Yalıtım gerilimi: | 690VAC | Nominal Çalışma Akımı: | 60A |
| Mekanik Dayanıklılık: | 3600/saat | Kutup sayısı: | 3 |
| Vurgulamak: | SC1 3 kutup kontakörü,220VAC 3 kutup kontakörü,Endüstriyel 220v AC kontakörü |
||
3 Kutuplu AC Contactor, endüstriyel ve ticari uygulamalar için tasarlanmış yüksek kaliteli bir elektrik bileşenidir.Bu ürün çeşitli elektrik sistemleri için çok yönlülük ve kolaylık sağlarHerhangi bir elektrik sisteminin temel bir parçasıdır ve operasyonun güvenliğini ve verimliliğini sağlar.
| Ürün Adı | 3 Kutuplu AC Contactor |
|---|---|
| Rütbeli Çalışma Akımı | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 125A |
| Adlık Voltaj | 220VAC |
| Güç Frekansı | 50/60Hz |
| Mekanik Dayanım | 3600/saat |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Kurulum Yöntemi | Demiryolu veya vida |
| İzolasyon Voltajı | 690VAC |
| Adlık çalışma voltajı | 220VAC |
| Rütbeli Akım | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 125A |
| Temel Özellikler | DIN ray veya vida montajı ile kullanıma uygun 1NO+1NC kontakları |