| Sıcaklık aralığı | -5℃--+40℃ |
|---|---|
| Polonyalılar | 3P |
| Yardımcı kontak | 2NA+2NK |
| Tip | Manyetik kontaktör |
| Renk | Beyaz |
| Ürün | Minyatür AC ev kontaktörü |
|---|---|
| Standart | IEC/EN61095 |
| Kullanım kategorisi | AC-1,AC-7a,AC-7b |
| Akım | 25A,40A, 63A,100A |
| Marka | YOKG |
| Temas Malzemesi | gümüş veya bakır |
|---|---|
| Frekans Değerlendirmesi | 50/60Hz |
| Ortam sıcaklığı | -5℃ ila +40℃ |
| Montaj tipi | Din Ray |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Montaj Tipi | Din Ray |
|---|---|
| Kirlilik derecesi | 3. sınıf |
| Kutup sayısı | 3 |
| Kurulum kategorisi | III |
| Güncel Beğeni | 40A |
| Anma ısıtma akımı | 80A, 90A, 100A, 160A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 220V,380V,500V,660V |
| Yardımcı kontak | 2NA+2NK |
| Tip | AC Kontaktör |
| Orantılı frekans | 50/60Hz |
| Elektrik değerlendirmesi | 25A,40A,63A,100A |
|---|---|
| Ürün adı | AC Ev Kontaktör |
| montaj | Din rayı üzerinde TH35-7.5 montaj rayı kurulumu |
| oem | Mevcut |
| Orantılı frekans | 50Hz, 60Hz |
| Malzeme | Yüksek Standart Plastik Gümüş Bakır |
|---|---|
| Tip | Ev minyatür kontaktör |
| Elektrik türü | AC |
| Ana Devre Derecelendirme Gerilimi | 24VAC,48VAC,110VAC,230VAC |
| Evre | 2 |
| Anma ısıtma akımı | 20A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947 |
| Yardımcı kontak | HAYIR/NK |
| Elektrik değerlendirmesi | 25A,40A,63A,100A |
|---|---|
| Elektrik ömrü | 100000 |
| mekanik ömür | 1000000 |
| kullanıcı arayüzü | 500V |
| Kullanım vesilesiyle | ev, oteller, apartman |
| Anma ısıtma akımı | 50A,60A,80A,110A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 220V,400V,690V |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Yardımcı kontak | 1NA+1NK |
| Kirlilik derecesi | 3. sınıf |