| Yardımcı kontak | Hayır/NC |
|---|---|
| Ana Devre Derecelendirme Akımı | 12a |
| Elektrik tipi | AC |
| Montaj türü | Ray |
| Ürün adı | AC Kontaktör |
| Yükleme metodu | Vida |
|---|---|
| Mekanik Ömür | 10 milyon |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Boyut | 72mm*72mm*90mm |
| Ortam sıcaklığı | -25°C~+55°C |
| Anma akımı | 20A |
|---|---|
| Kutup sayısı | 3P |
| Yalıtım sınıfı | F |
| Yükleme metodu | Vida |
| Montaj tipi | Din Ray |
| Anma ısıtma akımı | 40A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Yardımcı kontak | HAYIR/NK |
| Kişiler | 2NA,2NK,1NA+1NK |
|---|---|
| Elektrik türü | AC |
| Kontak malzemesi | gümüş nokta |
| Montaj | Montaj |
| Derecelendirme akımı | 25A, 40A, 63A, 100A |
| Sıklık | 50Hz, 60Hz |
|---|---|
| Kutup sayısı | 1,2,3,4 |
| Ana devre derecelendirme akımı | 25A,40A,63A,100A |
| Temas | 2NA,2NK, 1NA+1NK |
| Gerilim | 230V,110V, 48V,24V |
| Ürün adı | Ac Manyetik Kontaktör |
|---|---|
| Başvuru | Alternatif akım motoru |
| Tip | kontaktör |
| Bobin voltajı | 220V- 690V |
| Ana Devre Değer Akımı | 25A |
| Ürün Adı | Ev tipi AC Kontaktör |
|---|---|
| Anma akımı | 100A |
| Anma gerilimi | 220V,110V,24V |
| Anma Çalışma Gerilimi | 220V |
| Ortam sıcaklığı | -25°C~+40°C |
| Mekanik Dayanıklılık | 3600/saat |
|---|---|
| Yalıtım gerilimi | 690VAC |
| Yükleme metodu | Vida VEYA DIN RAYI |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Yardımcı Kontak Sayısı | 3 |
| Başvuru | Motor kontrolü |
|---|---|
| Tip | Hava Manyetik Elektrik AC Kontaktörü |
| Ürün adı | AC Kontaktör |
| Değerlendirilmiş Akım | 9A-95A |
| Sıklık | 50/60Hz |