| Türü | AC Kontaktör |
|---|---|
| Nominal ısıtma akımı | 550A'ya kadar |
| Standart | IEC 60947-4-1 |
| Kalite | gümüş kontak veya bakır kontak |
| Faz | 3 |
| Anma ısıtma akımı | 50A,60A,80A,110A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 220V,400V,690V |
| Yardımcı kontak | 1NA+1NK |
| Koruma derecesi | IP20 |
| Elektrik türü | AC |
| Anma ısıtma akımı | 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 135A |
|---|---|
| Yardımcı kontak | 2NK+2NA |
| Tip | AC Kontaktör |
| Renk | Beyaz |
| sertifika | CE, CB, TÜV |
| Electricity Type | AC |
|---|---|
| Power | 120W |
| Number Of Positions | 2 |
| Main Circuit Rating Current | 9A-18A |
| Type | Starter Switch |
| Nominal Çalışma Akımı | 60A |
|---|---|
| Yardımcı Kontak Sayısı | 3 |
| Güç frekansı | 50/60hz |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Anma Yalıtım Gerilimi | 690VAC |
| Kişiler noktası | %30 gümüş, %85 gümüş |
|---|---|
| Faz | 3 |
| Ürün adı | AC Kontaktör |
| Nominal izolasyon gerilimi Ui(V) | 690V |
| mekanik ömür | 10.000.000 kez |
| Ana devre derecelendirme akımı | 9A-95A |
|---|---|
| İletişim Malzemesi | Gümüş veya Bakır |
| Elektrik türü | AC |
| Ana Devre Derecelendirme Gerilimi | 220-690V |
| Evre | 3 |
| modeli | CJX2 serisi |
|---|---|
| Ana devre derecelendirme akımı | 95A'ya kadar |
| Kutup Sayısı | 4 |
| bobin | AC |
| Anavatan | ZHEJIANG, ÇİN |
| Tip | kontaktör |
|---|---|
| Ana Devre Değerlendirme Gerilimi | 24V 110V 220V 380V |
| Ürün adı | F4-11 Yardımcı kontak |
| Durum | %100 yeni |
| sıklık | 50Hz/60Hz |
| Tip | DC Kontaktör |
|---|---|
| Elektrik türü | DC |
| kesintisiz görev | 20A,32A,40A,50A,60A,80A,125A |
| OEM | Mevcut |
| Kutup sayısı | 3 |