| Anma ısıtma akımı | 25A,40A |
|---|---|
| Polonyalılar | 3 |
| Yardımcı kontak | 1NK+1NA |
| Renk | beyaz portakal |
| Sıklık | 50/60hz |
| Çevre sıcaklığı | -5℃ ila +40℃ |
|---|---|
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Temas Malzemesi | gümüş veya bakır |
| Kutup sayısı | 3 |
| Güncel Beğeni | 40A |
| Sıcaklık aralığı | -5℃--+40℃ |
|---|---|
| kutuplar | 3P |
| Yardımcı kontak | 2NA+2NK |
| Tip | Manyetik kontaktör |
| Renk | Beyaz |
| Akım | 20A,32A, 40A, 50A, 60A,80A, 110A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| kutuplar | 3 |
| Yardımcı kontak | 1 YOK+1 NK |
| bobin | AC |
| Anma ısıtma akımı | 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 135A |
|---|---|
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Yardımcı kontak | 2NK+2NA |
| Tip | AC kontaktör |
| Kişi numarası | 3P+NC+HAYIR |
|---|---|
| Ana Devre Derecelendirme Gerilimi | AC 24V 48V 110V 220V 380V 440V |
| Kurulum | Ray veya Vida |
| UE | Ac 24 36 110 220 380V |
| Sıklık | AC50/60Hz |
| Ürün adı | Yardımcı kontak |
|---|---|
| Uygulama | AC kontaktör |
| Tip | LA1-DN Serisi |
| Elektrik türü | AC |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Ürün adı | Ac Manyetik Kontaktör |
|---|---|
| Kutup Sayısı | 3 |
| Evre | 3 |
| anma gerilimi | 24V-690V |
| Ana devre derecelendirme akımı | 9A-630A |
| Tip | AC Kontaktör |
|---|---|
| Temas Noktası | Gümüş rengi |
| Yardımcı kontak | 1 NA veya 1NK, 1NA+1NK |
| Anma akımı | 20A-110A |
| Elektrik türü | AC |
| Kişiler noktası | %30 gümüş puan, %85 gümüş puan |
|---|---|
| Kutup sayısı | 3 |
| Ürün adı | AC Kontaktör |
| Ana devre derecelendirme akımı | 9 |
| Nominal izolasyon gerilimi Ui(V) | 690V |