| Bobin voltajı | 24v-660v |
|---|---|
| Anma akımı | 9A-630A |
| İsimlendirilmiş voltaj | 380V 480V 680VAC |
| Ürün Adı | Elektrik Kontaktörü |
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Anma ısıtma akımı | 40A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Yardımcı kontak | HAYIR/NK |
| bobin | AC |
| Anma ısıtma akımı | 32A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947 |
| Yardımcı kontak | HAYIR/NK |
| Anma ısıtma akımı | 110A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947 |
| Yardımcı kontak | 1 YOK+1 NK |
| Nominal ısıtma akımı | 25A,40A |
|---|---|
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Yardımcı kontak | 1NK+1NA |
| Koruma derecesi | IP20 |
| Anma ısıtma akımı | 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 135A |
|---|---|
| Kutup sayısı | 3 |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Yardımcı kontak | 2NK+2NA |
| Tip | AC kontaktör |
| Temas Malzemesi | gümüş veya bakır |
|---|---|
| Kirlilik derecesi | 3. sınıf |
| Kurulum kategorisi | III |
| Voltaj derecesi | 220V |
| Güncel Beğeni | 40A |
| Model numarası | LC1-D95 |
|---|---|
| Başvuru | Denetleme |
| Nominal Voltaj | 24V 110V 220V 380V |
| Kutuplar | 4 |
| isim | CJX2 95004 /95008 |
| Anma ısıtma akımı | 60A, 80A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947 |
| Yardımcı kontak | HAYIR/NK |
| Muhafaza malzemesi | plastik |
|---|---|
| Kutup sayısı | 3 |
| Temas Malzemesi | gümüş veya bakır |
| Montaj Tipi | Din Ray |
| Rating Voltajı | 220V |