| Marka adı | YOKG/OEM |
|---|---|
| Ana Devre Değerlendirme Gerilimi | 220V |
| Model numarası | CJX2-65 |
| Kutup Sayısı | 3 |
| Marteriyel ile iletişime geçin | Saf gümüş |
| Ana Devre Derecelendirme Gerilimi | 36V - 440V |
|---|---|
| Kurulum | Ray veya Vida |
| Sıklık | AC50/60Hz |
| Renk | siyah ve beyaz |
| Kutup Sayısı | 3 |
| Anma ısıtma akımı | 50A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 690V |
| Polonyalılar | 3 |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Yardımcı kontak | 1 HAYIR veya 1NK |
| Bobin voltajı | 220V/110V/24V/380V |
|---|---|
| Frekans Değerlendirmesi | 50/60Hz |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Ortam sıcaklığı | -5℃ ila +40℃ |
| Güncel Beğeni | 40A |
| Temas Malzemesi | gümüş veya bakır |
|---|---|
| Kirlilik derecesi | 3. sınıf |
| Kutup sayısı | 3 |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Montaj tipi | Din Ray |
| Polonyalılar | 2, 4 |
|---|---|
| sertifika | CE, CB, TÜV |
| elektrik ömrü | 100.000 kez |
| Ek | Mevcut |
| KALEM | Manyetik kontaktör |
| Bobin voltajı | 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, 240V, 380V, 415V |
|---|---|
| Öğeler | AC Kontaktör |
| Başvuru | yardımcı kontak bloğu, zamanlayıcı gecikmesi vb. |
| Geçerli aralık | 9A, 12A,18A, 25A, 32A, 40A, 50A, 65A,80A, 95A |
| Örneklem | Mevcut |
| Akım | 20A,25A,32A,40A |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 220V,400V,690V |
| Faz | 3 |
| Standart | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Yardımcı kontak | 1NA+1NK |
| Evre | 3 |
|---|---|
| Ana Devre Derecelendirme Gerilimi | 220V,480V |
| Elektrik türü | AC |
| Tip | AC Kontaktör |
| Sıklık | AC 50/60Hz |
| volt | Maks AC 690V |
|---|---|
| Bağlantı sistemi | Krimp bağlantı |
| Cinsiyet | gümüş nokta |
| Amfi | 6A - 150A |
| İşlev | AC'ye alışkın |