| Anma Çalışma Gerilimi | 220V,24V,48V,110V |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | -5°C~+40°C |
| Nominal Çalışma Gücü | 2.2KW |
| Kutup sayısı | 4 Kutuplu, 2 Kutuplu |
| Mekanik Ömür | 100.0000 Kez |
| Ürün adı | Modüler Kontaktör Yardımcı |
|---|---|
| Elektrik türü | AC |
| montaj | Din Ray |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Marka | YOKG |
| Kurulum yöntemi | Vida VEYA DIN RAYI |
|---|---|
| Yardımcı Kontak Sayısı | 3 |
| Güç frekansı | 50/60Hz |
| Anma Yalıtım Gerilimi | 690VAC |
| Yalıtım gerilimi | 690VAC |
| Çevre sıcaklığı | -5°C~+40°C |
|---|---|
| Nominal Çalışma Gücü | 2.2KW |
| Nominal Darbe Dayanım Gerilimi | 4KV |
| Mekanik Ömür | 100.0000 Kez |
| Anma Çalışma Gerilimi | 220V,24V,48V,110V |
| sıklık | 50Hz |
|---|---|
| Marka | OEM |
| Yükleme metodu | Din Ray |
| Kutup sayısı | 3P,2P,4P |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Koruma seviyesi | IP20 |
|---|---|
| Kurulum yöntemi | Vida VEYA DIN RAYI |
| Anma Çalışma Gerilimi | 220VAC |
| Yalıtım gerilimi | 690VAC |
| Kutup sayısı | 3 |
| İletişim malzemesi | gümüş veya bakır |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Standart Plastik Gümüş Bakır |
| Yüksek Standart Plastik Gümüş Bakır | AC |
| Ana Devre Değerlendirme Gerilimi | Ana Devre Değerlendirme Gerilimi |
| Model numarası | 3TF |
| Endüstriyel Tip | AC-3 |
|---|---|
| Ürün adı | AC Kontaktör |
| Başvuru | AC Motoru Kontrol Etme |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Elektrik türü | AC |
| Anma ısıtma akımı | 80A, 90A, 100A, 160A |
|---|---|
| Yardımcı kontak | 2NA+2NK |
| Tip | AC Kontaktör |
| Orantılı frekans | 50/60Hz |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| anma akımı | 110A'ya kadar |
|---|---|
| Anma yalıtım gerilimi | 220V,400V,690V |
| Faz | 3 |
| Yardımcı kontak | 1NA+1NK |
| Tip | AC elektrik kontaktörü |